Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta

"ASKO" ST. DŁUGOŁĘCKI, G. DŁUGOŁĘCKI

  • Szkutnicza 2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Szkutnicza 2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • kontakt i obsługa klientów hurtowni (sprzedaż stacjonarna oraz Internetowa),

  • nadzór nad realizacją zamówień i stanami magazynowymi,

  • przygotowywanie ofert handlowych i kosztorysów na podstawie otrzymanych materiałów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane elektroniczne lub informatyczne),

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Pracownika Biurowego lub Sprzedawcy,

  • biegła umiejętność obsługi komputera,

  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziane:

  • znajomość technik sprzedaży,

  • umiejętność obsługi programów typu do fakturowania Subiekt,

  • doświadczenie i umiejętność obsługi kasy fiskalnej,

  • znajomość działania systemów antenowych i domofonowych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia produktowe

O nas

ASKO St. Długołęcki G. Długołęcki jest istniejąca od 1990 roku firmą usługowo-handlową. Dział usługowy firmy wykonuje kompleksowe instalacje systemów monitoringu, domofonów, anten, sieci itp. Dział handlowy zajmuje się hurtową oraz internetową sprzedażą produktów czołowych światowych producentów takich jak Televes, Telmor, ACO, Miwi-Urmet, Laskomex, Elfon i wiele innych.