Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta

Naturalny SklepikO firmie

  • Krupnicza 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Naturalny Sklepik

Krupnicza 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Perfekcyjna obsługa klienta (bo klient to ja i Ty),

  • Estetyczna ekspozycja towarów (pewnie Ty też "jesz oczami'),

  • Dbałość o czystość w miejscu pracy (dla nas praca to drugi dom, a fajnie jest, jak w domu jest czysto),

  • Znajomość asortymentu oraz poszerzanie wiedzy o produktach (pomożemy...).

Nasze wymagania

  • Pełna dyspozycyjność (poniedziałek – sobota)

  • Doświadczenie w handlu (szczególnie rynek produktów Eko)

  • Znakomity kontakt z klientem

  • Pełne zaangażowanie w pracę całego zespołu

  • Sumienność i obowiązkowość

  • Samodzielność i kreatywność na Twoim stanowisku pracy

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Zmianowy system pracy

  • Lunche firmowe

  • Wyśmienitą kawę z naszego bistro

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy

  • Wypracowaną grupę stałych, ciekawych klientów

  • Super zespół, który tworzymy ;)

Nasza oferta pracy skierowana jest do osób zdecydowanie zorientowanych na pracę w sklepie, w pełni dyspozycyjnych czasowo, z doświadczeniem w handlu.

Kliknij Aplikuj, aby rozpocząć proces zgłoszenia.

Jeżeli zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą, prześlij Swoje CV plus parę słów o Tobie, jaka/ jaki jesteś w realu, a nie na formularzu ;)

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej...

Przewiń do profilu firmy