Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Doradca klienta

FIRMA "MAGNIFICUS" URSZULA URBANIK-CZABARAO firmie

3 490–3 700
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, Praca w godninach pracy galerii handlowej CH M1
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

FIRMA "MAGNIFICUS" URSZULA URBANIK-CZABARA

aleja Pokoju 67

Czyżyny

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym,
  • obsługa sklepu internetowego,
  • ekspozycja towaru w sklepie,
  • wystrój witryny sklepowej,
  • dbałość o estetykę sklepu

Nasze wymagania

Oczekujemy na oferty pracy od osób zainteresowanych stałą i stabilną współpracą.

To oferujemy

  • szkolenie z obsługi programu i drukarki fiskalnej,
  • rabaty na asortyment sklepu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Salon KEGEL CH M1 działa na krakowskim rynku handlowym od 20 lat.

Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko Sprzedawca Doradca Klienta do naszego salonu.

Firma KEGEL jest największym w Krakowie przedstawicielem i dystrybutorem wielu polskich i zagranicznych marek działających w branży galanterii skórzanej, toreb podróżnych i bagażu m.in. Słoń Torbalski, Bellucci, Anekke, VIP Collection, DAAG, Samsonite, American Tourister, Puccini, Roncato, Wenger, Travelite i wielu innych.

Sprzedawca - Doradca klienta, aleja Pokoju 67, Czyżyny, Kraków