Oferta pracy

Sprzedawca – Doradca Klienta

PauloadrianiO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od ponad 17 lat z sukcesem działa w branży odzieży premium. Na przestrzeni lat stworzyliśmy sieć salonów firmowych i nowatorski model zarządzania. W codziennej pracy wierni jesteśmy naszym fundamentalnym zasadom opartym na etyce zawodowej, szacunku, uczciwości i pozytywnym relacjom, a dążenie do perfekcji motywuje nas do ciągłego doskonalenia i rozwoju…

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie najwyższego poziomu standardu bezpośredniej obsługi klienta,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie stylizacji ubioru klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru i wizerunek salonu.

Wymagania:

  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • komunikatywność, zaangażowanie i entuzjazm,
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach,
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Szeroki system szkoleń i warsztatów w zakresie rozwijania umiejętności profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji ubioru, ekspozycji i materiałoznawstwa,
Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowania,

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
Atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty,

Uniform służbowy,
Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

Karta multisport,

Atrium Felicity

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy