Sprzedawca - Doradca klienta

  • Nowa Dęba, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.01.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 04.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Andbud zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów wyposażenia łazienek i wyposażenia wnętrz.
Do salonu w Tarnobrzegu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca i doradca klienta
Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Opis stanowiska:

  • Praca w salonie wyposażenia łazienek i wnętrz.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
  • Samodzielności w działaniu
  • Dyspozycyjności i zaangażowania
  • Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej marce i pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Szkolenia

Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.