Logo Pracuj.pl

Sprzedawca/Doradca Klienta

LANCERTO S.A.O firmie

2 800–9 850
brutto / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów (prezentacja, doradztwo, sprzedaż)
  • współpraca z zespołem
  • dbanie o dobry wizerunek salonu
  • realizacja działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania

  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży i pewności siebie
  • komunikatywność i kreatywność
  • entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność (również w weekendy) i chęć zaangażowania w pracę

To oferujemy

  • bardzo dobre zarobki 2800-9850 zł brutto
  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój poprzez system szkoleń

LANCERTO S.A. to jedna z największych firm w zakresie projektowania oraz dystrybucji odzieży formalnej dla mężczyzn w Polsce. Obecnie LANCERTO zarządza 45 salonami własnymi zlokalizowanymi w 32 polskich miastach, w których profesjonalni i wykwalifikowani Doradcy Klienta dobierają ubranie pod kątem okazji, potrzeb i cech fizycznych Klienta. Asortyment marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki, koszule, swetry, płaszcze, kurtki, spodnie garniturowe i chino oraz skórzane buty wizytowe, a także szeroki wybór dodatków takich jak: krawaty, poszetki, szale, spinki do mankietów, szelki i skórzane paski. Wysoką jakość ubrań oraz kompetencje obsługi klienta potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.Z pasją walczymy o sukces i zapraszamy do współtworzenia unikalnej kultury naszej firmy.

Sprzedawca/Doradca Klienta, Opole