Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Doradca klienta

Le Creuset Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Le Creuset Poland Sp. z o.o.

Puławska 42

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Doskonała obsługa klienta i orientacja na sprzedaż
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbałość o właściwą ekspozycję towarów
  • Dbałość o czystość

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, odwaga, pozytywne podejście do życia
  • Świetny kontakt z ludźmi, zarówno pracownikami jak i klientami
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów marki premium
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Tylko osoby pełnoletnie
  • Mile widziane zainteresowanie gotowaniem i jedzeniem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę z produktami świetnej jakości, które klienci kochają
  • Zniżkę na zakup produktów Le Creuset

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Francuska marka Le Creuset specjalizuje się w naczyniach do gotowania i serwowania jedzenia oraz profesjonalnych akcesoriach do wina. Le Creuset jest marką znaną na całym świecie, a teraz także w Polsce!

Do naszego sklepu w Designer Outlet Warszawa szukamy:

DORADCA KLIENTA / SPRZEDAWCA

(praca na pełny etat, również w weekendy); miejsce pracy: Piaseczno)

Sprzedawca - Doradca klienta, Puławska 42, Piaseczno