Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta

Modessa Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Dbanie o wygląd i wystrój sklepu zgodny z naszą polityką Visual Merchandasingu

  • Uzupełnianie produktów na sklepie i kontrola stanu magazynu

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie

  • Pasja do mody

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne, międzynarodowe środowisko pracy w którym można

  • nawiązać kontakt z nowymi i inspirującymi ludźmi z całego świata

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

  • Prowizje od sprzedaży w zależności od wyników sklepu

  • Atrakcyjne rabaty dla pracowników i prezenty świąteczne

  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole

  • Elastyczne godziny pracy

Modessa Polska Sp. z o.o.

PARFOIS to międzynarodowa marka modnych akcesoriów dla kobiet, która powstała w 1994 roku. Dzięki różnorodności produktów, innowacyjnemu konceptowi oraz szerokiej gamie dodatków prezentujących najwyższe trendy każdego sezonu, marka stała się światowym liderem w branży akcesoriów. Dziś PARFOIS posiada ponad 1000 sklepów w ponad 60 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Wyzwanie

Stań się częścią dynamicznego zespołu

w międzynarodowej, szybko rozwijającej się i odnoszącej sukcesy firmie. Jako sprzedawca masz możliwość zapewnić doskonałe wrażenia zakupowe i profesjonalną obsługę klienta.