Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca-Doradca Klienta - salon Likus Concept Store Posnania

D.H. VITKAC

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

  • realizacja określonych celów sprzedażowych

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów

  • aktywny udział w rozwoju marki oraz miejsca pracy

Nasze wymagania

  • zainteresowanie modą i najnowszymi trendami

  • sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność (praca także w soboty) – preferowany wymiar czasu pracy ¾ lub pełny etat

  • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie

  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, po wcześniejszym miesięcznym zatrudnieniu na umowie zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy)

  • prywatna darmowa opieka zdrowotna

  • kartę multisport

  • system profesjonalnych szkoleń

  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • system premiowy

O nas

VITKAC jest eleganckim domem handlowym mieszczącym się u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie.

Jako miejsce stale rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób, do naszego salonu w Poznaniu - Likus Concept Store, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia.