Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Doradca klienta

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GOTTI

    GOTTI to dynamicznie rozwijająca się firma na polskim rynku wyposażenia wnętrz. Posiadamy nowoczesne salony meblowe, w których oferujemy meble renomowanych marek polskich i europejskich oraz meble produkowane na wymiar. Specjalizujemy się w wyposażeniu sypialni, jadalni i salonu. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • doradztwo i sprzedaż mebli
    • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
    • dbanie o wizerunek i wygląd salonu
    • czuwanie nad realizacją zamówień

    Wymagania:

    • zainteresowania związane z wyposażaniem i urządzaniem wnętrz
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
    • znajmość obsługi klienta i technik sprzedaży
    • zaangażowanie, uczciwość, dokładność
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • mile widziana znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego
    • bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia połączone z systemem motywacyjnym
    • zatrudnienie o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • szkolenia, możliwość rozwoju i awansu
    • przyjazną atmosferę w miejscu pracy i pracę w młodym dynamicznym zespole
    • pracę z najlepszymi markami na rynku wyposażenia wnętrz
    • plan pracy dopasowany do potrzeb pracownika
    • prefercyjne warunki zakupów

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji CV poprzez aplikację portalu.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GOTTI (NIP: PL 665-266-19- 43) z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.