Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta w D.H. Vitkac

DH VITKAC

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wizerunek butiku oraz firmy

  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

  • realizacja określonych celów sprzedażowych

  • aktywny udział w rozwoju marki oraz miejsca pracy

  • obsługa kasy fiskalnej oraz systemu kasowego

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru w butiku

  • dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy

Nasze wymagania

  • zainteresowanie modą i najnowszymi trendami

  • motywacja i energia do pracy w zespole

  • sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • dyspozycyjność (praca także w soboty i niedziele)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej minimum 1 rok

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stale rozwijającym się miejscu

  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy)

  • prywatną darmową opiekę zdrowotną

  • kartę multisport

  • system profesjonalnych szkoleń

  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • system premiowy

O nas

Dwie zabytkowe kamienice na Rynku Głównym przekształcone zostały w kameralny, znakomicie zaopatrzony pasaż handlowy. VITKAC Kraków mieszczący się na poziomie 0 i -1 to wyjątkowe i niezwykle atrakcyjne miejsce na modowej mapie Krakowa oferujące najbardziej prestiżowe marki na świecie.

W minimalistycznych wnętrzach piwnic XVI-wiecznej kamienicy, gdzie nieco industrialny wystrój spotyka się z pamiętającą renesans cegłą, klienci wybierać mogą, z wyselekcjonowanej oferty, odzież z najwyższej półki. Jako miejsce ciągle rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia.