Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta w D.H Vitkac - piętro damskie

DH VITKAC

DH VITKAC

Bracka 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów zgodnie z standardami firmy,

  • realizacja określonych celów sprzedażowych,

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów oraz porządek sali sprzedaży,

  • wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem miejsca pracy.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie modą i najnowszymi trendami,

  • sumienność oraz staranność w wykonaniu powierzonych obowiązków,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej jest dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,

  • zdobycie doświadczenia w sprzedaży luksusowych marek odzieżowych świata,

  • przyjazną atmosferę,

  • pracę w stale rozwijającym się miejscu.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • system premiowy

Opis stanowiska

Kluczowym zadaniem osoby zatrudnionej będzie budowanie pozytywnych relacji

w kontakcie z klientem oraz profesjonalna obsługa.

Praca w okresie lipiec-wrzesień, z możliwością przedłużenia, w pełnym wymiarze etatu,

godziny 10:30 - 21, również w weekendy.

O nas

VITKAC to dom handlowy mieszczący się u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich w

Warszawie. Jest to najbardziej ekskluzywny obiekt handlowy w Polsce.

Cztery piętra budynku oddano najbardziej luksusowym markom odzieżowym świata. Jako

miejsce nieustannie rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób chcących