Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta w D.H. Vitkac - piętro męskie

DH VITKAC

DH VITKAC

Bracka 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy,

  • realizacja określonych celów sprzedażowych,

  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,

  • aktywny udział w rozwoju marki oraz miejsca pracy.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie modą i najnowszymi trendami,

  • sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność (praca także w soboty),

  • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie,

  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stale rozwijającym się miejscu,

  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy),

  • prywatna darmowa opieka zdrowotna,

  • kartę multisport,

  • system profesjonalnych szkoleń,

  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

O nas

VITKAC jest eleganckim domem handlowym mieszczącym się u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie.

Na czterech piętrach budynku udostępniamy swoim klientom najbardziej luksusowe marki odzieżowe. Jako miejsce ciągle rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia.