Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Doradca Klienta w D.H. Vitkac - piętro męskie

DH VITKACO firmie

DH VITKAC

Bracka 9

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Firmy,
  • realizacja określonych celów sprzedażowych,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję produktów,
  • aktywny udział w rozwoju marki oraz miejsca pracy.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie modą i najnowszymi trendami,
  • sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność (praca także w soboty),
  • znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie,
  • doświadczenie w pracy w butiku lub sklepie detalicznym branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stale rozwijającym się miejscu,
  • możliwości rozwijania umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy),
  • prywatna darmowa opieka zdrowotna,
  • kartę multisport,
  • system profesjonalnych szkoleń,
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

O nas

VITKAC jest eleganckim domem handlowym mieszczącym się u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie.

Na czterech piętrach budynku udostępniamy swoim klientom najbardziej luksusowe marki odzieżowe. Jako miejsce ciągle rozwijające się poszukujemy entuzjastycznych osób, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia.

Sprzedawca - Doradca Klienta w D.H. Vitkac - piętro męskie, Bracka 9, Śródmieście, Warszawa