Oferta pracy

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie meblowym

MOMA HOME DESIGNO firmie

  • Gliwice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

MOMA Studio - sieć salonów, zajmujących się sprzedażą nowoczesnych mebli.
Firma współpracuje z najważniejszymi polskimi oraz europejskimi markami

Opis stanowiska:
  • aktywne działanie w zakresie sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka handlowa oraz utrzymywanie relacji klientami
  • dbałość o prawidłowe eksponowanie produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • kreatywności, sumienności, samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności budowania dobrych relacji z klientami
  • efektywnego działania
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej

Mile widziani kandydaci z dobrą znajomością branży meblowej i wyposażenia wnętrz.

Oferujemy:
  • pracę dla rozwijającej się marki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • szkolenie produktowe
  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy