Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca klienta

Premium Home

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oferowanych produktów,

  • Kompleksowa obsługa klienta zgodna z przyjętymi standardami,

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży,

  • Poszerzanie wiedzy na temat posiadanych produktów i nowych technologii,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Bieżąca współpraca z biurem firmy w zakresie przepływu dokumentacji i informacji,

Nasze wymagania

Jakich osób szukamy?

Otwartych, na budowanie aktywnych i trwałych relacji z klientem,

Lubiących i umiejących rozmawiać z ludźmi,

Energicznych, pogodnych, uczciwych i życzliwych,

Ambitnych i nastawionych na sukces,

Lubiących pracę zespołową,

Dobrze czujących się w asortymencie wyposażenia kuchni i wnętrz,

Dyspozycyjnych, punktualnych i gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Twoje dodatkowe atuty:

Umiejętność posługiwania się językiem korzyści,

Doświadczenie w pracy z produktami luksusowymi,

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

Oferujemy umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

Programy i konkursy motywacyjne z nagrodami z zakresu marek premium,

Elastyczny grafik uwzględniający potrzeby pracownika,

Ciekawą pracę w środowisku dóbr luksusowych,

Zapewniamy specjalistyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, dzięki którym dobrze poznasz branżę wyposażenia wnętrz

O nas

Premium Home to sieć ekskluzywnych salonów oferujących wysokiej klasy produkty wyposażenia wnętrz — kuchni, jadalni i salonu takich marek jak Villeroy& Boch, WMF, Joseph Joseph, Smeg. Posiadamy sklepy, zlokalizowane w prestiżowych centrach handlowych, a w związku z ich intensywnym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku Sprzedawca - Doradca klienta.