Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Doradca Klienta

Drewno Centrum II spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • Silna motywacja i zdeterminowanie w osiąganiu wyznaczonych celów,

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Dbałość o właściwy sposób ekspozycji towarów,

  • Budowanie dobrych relacji w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość branży.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Premie miesięczne i kwartalne uzależnione od wyników pracy,

  • Dodatkowe programy motywacyjne, które zwiększają twoje wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • Realny wpływ na nasze środowisko pracy, poprzez możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,

  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich najbliższych.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • szkolenia handlowe

Dodatkowe informacje

Jesteś dyspozycyjny(a), masz wysoką kulturę osobistą i pogodne usposobienie? Jesteś komunikatywny(a) i samodzielny(a)? Potrafisz pracować w zespole? Angażujesz się w powierzone zadania i potrafisz zarządzać swoją pracą? Umiesz stawiać sobie priorytety i rozwiązywać problemy?

Dołącz do naszego zespołu !

Drewno Centrum II, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa wchodzi w skład Grupy FACHOWIEC, która od ponad 30 lat świadczy na rynku usługę sprzedaży i montażu podłóg, drzwi oraz paneli ściennych. Reprezentujemy wyłącznie polski kapitał, tworząc kilkadziesiąt miejsc pracy. Prowadzimy szeroko zakrojoną działalność dystrybucyjną, a nasi dostawcy docierają do najdalszych zakątków w Polsce.

Przewiń do profilu firmy