Sprzedawca - Doradca Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Shop Dent

    Firma Shop-Dent, zajmująca się sprzedażą artykułów do higieny jamy ustnej, powstała w 2007 roku rozpoczynając sprzedaż na platformie handlowej allegro. Bardzo szybko założyliśmy sklep internetowy shop-dent.pl, a następnie kolejne punkty i strony internetowe.  Od samego początku istnienia głównym założeniem naszej firmy był najwyższy standard obsługi klienta. Wybór wartości, którymi kierujemy się do dziś okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaufało nam ponad pół miliona klientów, a ta liczba ciągle rośnie!

    Prężnie działamy dzięki młodemu i energicznemu zespołowi. Stawiamy na rozwój pracowników, bo ich sukces to nasz sukces! Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy to dołącz do naszego zespołu już dziś! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawcy na stoisku w Centrum Handlowym.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Praca polega na aktywnej obsłudze klienta i doradztwie produktowym. Stawiamy na wysoką jakość obsługi oraz oferowanego przez nas asortymentu stomatologicznego. Miejsce, dni i godziny pracy elastycznie dopasowujemy do Twoich możliwości na etapie układania grafiku miesięcznego. Nasza firma posiada stoiska w Warszawie w CH: Wola Park, Złote Tarasy, Promenada i Arkadia; w Krakowie w CH Bonarka; we Wrocławiu
    w CH Wroclavia; w Poznaniu w CH Plaza.

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klienta na stoisku zgodnie ze standardami firmy,
    • Kontakt telefoniczny z klientami,
    • Dbałość o porządek i czystość miejsca pracy,
    • Uczestnictwo w spotkaniach organizacyjnych i szkoleniach,
    • Odpowiedzialność za towar - m.in. przyjmowanie dostaw towaru (są małe, nie będziesz rozładowywać palet)

    Oferujemy:

    • Szkolenia produktowe i narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy,
    • Zestaw wprowadzający dla nowego pracownika
    • Możliwość rozwoju
    • Konkurencyjne wynagrodzenie na tym stanowisku oraz możliwość wpływu na jego wysokość dzięki rozwiniętemu systemowi prowizyjnemu
    • Pracę w stabilnej firmie o pewnej pozycji rynkowej w młodym i zintegrowanym zespole o przyjaznym nastawieniu oraz dobrego szefa :-)
    • Spotkania i wyjazdy integracyjne
    • Atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty oraz na zabiegi stomatologiczne w prestiżowym gabinecie w Warszawie
    • Możliwość dołączenia do programów: Benefit System, ubezpieczenia zdrowotnego
    • Możliwość testowania najnowszych oraz najbardziej prestiżowych produktów z dziedziny higieny jamy ustnej.

    Nie wymagamy doktoratu i 5 lat doświadczenia w pracy ;) Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny
    i dobrze zorganizowany, masz zapał do pracy i szukasz stabilnego zatrudnienia - aplikuj! Wszystkiego Cię nauczymy! Gwarantujemy szkolenia sprzedażowe i produktowe. Osobom szukającym pracy dorywczej (mniej niż pół etatu) lub tymczasowej z góry dziękujemy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SHOP DENT Wojciech Madej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SHOP DENT Wojciech Madej z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziupli 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

     CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres rekrutacj na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Shop-Dent Wojciech Madej z siedzibą w Warszawie przy ul. Dziupli 12 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.