Oferta pracy

Sprzedawca - Doradca Klienta

EMERGOO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Specjalista

Jesteśmy grupą wysoce wyspecjalizowanych firm, które działają w branżach medycznej, wyposażenia wnętrz i doradztwie finansowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Główne zadania:

  • Sprzedaż i doradztwo produktów w kategorii wykończenia wnętrz
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Umiejętne przekazywanie klientowi wiedzy o produkcie
  • Budowanie relacji z klientem od analizy potrzeb do zamknięcia transakcji
  • Dbałość o zachowanie standardów obsługi
  • Aktywna praca z produktem (ekspozycja, konfiguracja, zmiany w reakcji na działania konkurencji itd.)

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Aktywność w podejmowaniu inicjatyw zwiększających sprzedaż
  • Budowanie wizerunku firmy jako lidera na rynku
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w jednym ze sklepów obsługiwanych przez naszą firmę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jasno postawione zadania
  • Czytelny system wynagrodzeń
  • Specjalne narzędzia motywacyjne dla aktywnych i skutecznych
  • Możliwość rozwijania umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi klienta
  • Cykl szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy