Oferta pracy

Sprzedawca - Dostawca

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z Klientami w filii oraz w terenie

  • Bezpośrednia obsługa klientów, budowanie, nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami

  • Sprzedaż produktów w filii oraz ich dowóz na powierzonym terenie

  • Dbanie o rozwój oraz jakość sprzedaży

  • Przyjęcia, pozyskiwanie oraz realizacja zamówień

  • Wycena zwrotów oraz obsługa reklamacji

  • Pielęgnacja kwiatów oraz dbanie o ekspozycje w pawilonie

Nasze wymagania

  • Otwartość w kontaktach z Klientami, dobre umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami

  • Dobra organizacja pracy

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + procent od sprzedaży)

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży

  • Pracę u największego polskiego producenta kwiatów

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną