Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca e-commerce ds. GSM

North.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produktami z kategorii GSM

  • Poszerzanie oferty o nowe produkty i dostawców

  • Analiza rynku i konkurencji w sektorze GSM

  • Negocjacje i przygotowywanie umów handlowych

  • Praca z produktem i śledzenie nowości

  • Zarządzanie polityką cenową w podległych kanałach sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość producentów i dostawców produktów z kategorii GSM

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

  • Zmysł analityczny

To oferujemy

  • Rozwój i doświadczenie w największym e-commersie branży części zamiennych AGD/RTV w Polsce

  • Umowę o pracę

  • Opiekę mentora, szkolenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę zdalną / hybrydową / biuro w Koszalinie (ul. Wąwozowa 7b)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Kim jesteśmy?

Jednym z największych e-commersów w Polsce.

Specjaliści

Nasze struktury tworzą eksperci z różnych dziedzin. Dzielimy się wiedzą, a wszelkie pomysły zawsze są możliwe do zrealizowania.

Brak ograniczeń

Możemy wymyślać, tworzyć i wdrażać własne, oryginalne rozwiązania. Mamy realny wpływ na rozwój firmy. U nas nie liczy się to, w jakim dziale pracujesz, bo jeśli masz coś do powiedzenia - słuchamy.

Rozwój

Innowacyjność i podążanie za trendami to nasz chleb codzienny. U nas nie ma nudy.

Technologie

North.pl oparty jest na własnych, autorskich systemach i programach. Daje nam to nieograniczone możliwości.

Stabilność

Ugruntowana pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie dają nam poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Naprawiaj, nie wyrzucaj

Ścieżką, którą podążamy, jest budowanie świadomości oraz edukacja na temat napraw oraz właściwego serwisowania i dbania o sprzęty RTV/AGD, a tym samym zmniejszenia liczby produkowanych elektrośmieci. Bądź częścią zmiany: https://naprawiaj-nie-wyrzucaj.pl/

Przewiń do profilu firmy