Oferta pracy

Sprzedawca e-commerce- okres wakacyjny

Media ExpertO firmie

  • Złotów

    Złotów, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa dzwoniącego Klienta

  • stosowanie firmowych standardów sprzedaży i obsługi Klienta

  • zaangażowanie i samodzielność

  • miły głos i dobra dykcja

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę zlecenie

  • pensję zawsze na czas

  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz „gadanego”? Potrafisz godzinami „wisieć na telefonie”? I najważniejsze – lubisz ludzi? Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie!

Teraz nowość – maturzysto, studencie, sprawdź przez wakacje, czy złapiesz bakcyla! 😉