Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca egzotyki - Specjalista ds. sprzedaży - Travel Designer - biuro podróży VIP - VIP accounts

CARTER

5 5007 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

CARTER

Hoża 50

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie programów indywidualnych, wycieczek objazdowych i prywatnych wypraw na egzotyczne kontynenty (Afryka, Azja, Am. Południowa) i ich sprzedaż

  • Umiejętna sprzedaż indywidualnych pakietów: przelot + hotel i związane z podróżą serwisy jak transfery czy wycieczki fakultatywne

  • rozmowa z Klientem i omawianie szczegółów programów

  • utrzymywanie relacji z Klientami, kontaktowanie się z nimi celem finalizacji sprzedaży oferty

  • kontrola dokumentacji podróży

  • kontakt z klientem przed i po sprzedaży imprezy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży

  • umiejętności działania pod presją czasu

  • dobrej znajomości geografii oraz jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • sprawnej obsługi komputera

  • entuzjazmu, pozytywnej energii i bezkonfliktowego charakteru

  • wysokiej kultury osobistej oraz odpowiedzialności

  • rzetelności i poszanowania miejsca pracy

  • zainteresowania podróżami

  • Aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

  • CV tylko w języku polskim.

To oferujemy

  • pracę w prestiżowym miejscu i luksusowych wnętrzach, adres Hoża 50 w najbardziej renomowanym biurze podróży w Polsce, w centrum Warszawy

  • sympatyczny młody zespół

  • umowę o pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju, kursy szkoleniowe i atrakcyjne zarobki

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • dodatki i wyjazdy motywujące

  • możliwość podróży i asysta w wyjazdach osobistych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Luksusowe Biuro Podróży CARTER www.carter.eu zajmuje się przygotowywaniem i realizacją wysokiej klasy wyjazdów zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych. Wszystkie wycieczki i wakacje organizowane przez CARTER są "szyte na miarę" pod gusta i oczekiwania Klienta jak i odpowiadające mu, indywidualne terminy wyjazdów. Wysyłamy naszych klientów tylko do najlepszych hoteli na całym świecie i do wyjątkowych miejsc w egzotycznych lokalizacjach.

Nasza specjalność:

Luksusowe wycieczki, ekskluzywne wczasy, indywidualne wycieczki objazdowe, egzotyczne podróże "szyte na miarę" na 7 kontynentów, luksusowe rejsy SILVERSEA i BELMOND i najdroższe pociągi świata. Indywidualnie przygotowane egzotycznych wyjazdy i wycieczki safari do Afryki, Azji i Ameryki Południowej, najlepsze hotele świata i najpiękniejsze plaże na rajskich wyspach.

Firma istnieje od ponad 19 lat na rynku, jesteśmy pionierem oraz największym i najbardziej znaczącym operatorem turystyki luksusowej w Polsce.