Sprzedawca flotowy samochodów osobowych i dostawczych Toyota

"TOYOTA JA-NOW-AN" SP. Z O.O.O firmie

  • Knurowska 8
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"TOYOTA JA-NOW-AN" SP. Z O.O.

Knurowska 8

Zabrze

Salon Toyoty w Zabrzu to 21 lat tradycji, rozwój oparty na doskonałych wynikach stacji, niepowtarzalna atmosfera w pracy.

Poszukujemy ludzi, z którymi wspólnie będziemy budować sukces naszej firmy. Stawiamy przede wszystkim na osoby z potencjałem, które podzielają nasze wartości – osobistą odpowiedzialność, elastyczność, współpracę i zaangażowanie. Szukamy ludzi otwartych na zmiany, nastawionych na tworzenie niestandardowych rozwiązań, którzy z entuzjazmem podejmują nowe wyzwania. Ludzi, dla których ważna jest współpraca w realizacji założonych celów.

Twoje zadania będą polegały na:

  • sprzedaży samochodów osobowych i produktów finansowych dla klientów biznesowych;
  • współtworzeniu, rozwoju sprzedaży flotowej;
  • mobilnej pracy na terenie woj. śląskiego (koncentracją na Zabrzu, Gliwicach);
  • aktywnym poszukiwania potencjalnych klientów;
  • przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z klientami;
  • realizacji celów sprzedażowych;
  • systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM.

Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy cechują się:

  • wykształceniem min. średnim;
  • doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym w kanale B2B;
  • doświadczeniem w sprzedaży branży motoryzacyjnej/ car fleet management/ leasingowej (dodatkowy atut);
  • solidnym warsztatem handlowym;
  • komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;
  • inicjatywą własną i przedsiębiorczością.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • rozwojową pracę dla globalnej marki;
  • szkolenia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy