Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca Flotowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa i województwo mazowieckie

    Nr ref. SPF 07

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej samochodów nowych
    • znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • operatywność i skuteczność w działaniu
    • duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
    • dobra znajomości branży motoryzacyjnej
    • znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych
    • umiejętność prowadzenia prezentacji
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • wysoka kultura osobista
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność efektywnego wykorzystania własnego czasu pracy
    • biegła znajomości pakietu MS Office
    • prawo jazdy

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie klientów,
    • analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów,
    • przygotowywanie ofert handlowych,
    • prezentacja samochodów w miejscach wyznaczonych przez klientów,
    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • zawieranie umów kredytowych, leasingowych zgodnie ze ściśle określonymi wymogami obowiązującymi w firmie,
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilność zatrudnienia,
    • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie pracodawcy,
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pomocą przycisku Aplikuj

    W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".