Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca / handlowiec – branża materiałów budowlanych

GREINPLAST PLUS SP Z O.O. SP. K.O firmie

  • Opole Lubelskie

    Opole Lubelskie, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży.

  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami.

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.

  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i handlowych.

  • Pełna obsługa transakcji,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem),

  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów,

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,

  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód do celów służbowych, telefon.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszych struktur firmowych.

  • Dużą samodzielność.

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze.