Oferta pracy

Sprzedawca - Handlowiec ds. fotowoltaiki - Rynek B2C

Sunlight Distribution Sp. z o.o.O firmie

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów indywidualnych

  • Przygotowywanie ofert

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zawieranie umów na instalacje fotowoltaiczne

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta

  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w branży fotowoltaicznej

  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa Mazowieckiego oraz Łódzkiego

  • Znajomość zagadnień rozliczania dotacji do fotowoltaiki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

  • Zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii, nowymi produktami w energetyce

To oferujemy

  • Opiekę medyczną

  • Samochód służbowy

  • Dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej

  • Duży zakres samodzielnego działania w ramach realizacji rozpoczynającego się projektu

  • Przyjazną atmosferę pracy :)