Oferta pracy

Sprzedawca - Handlowiec ds. fotowoltaiki - Rynek B2C

Sunlight Distribution Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Sunlight Distribution - jedyny w Polsce  dystrybutor  baterii  przemysłowych marki  Sunlight, wykorzystywanych min.  w wózkach widłowych, systemach fotowoltaicznych, podtrzymujących zasilanie, alarmowych oraz  innych  urządzeniach przemysłowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów indywidualnych
  • Przygotowywanie ofert
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zawieranie umów na instalacje fotowoltaiczne
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

Nasze oczekiwania względem Ciebie są następujące:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa Mazowieckiego oraz Łódzkiego
  • Znajomość zagadnień rozliczania dotacji do fotowoltaiki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii, nowymi produktami w energetyce

Oferujemy Tobie:

  • Opiekę medyczną
  • Samochód służbowy
  • Dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej
  • Duży zakres samodzielnego działania w ramach realizacji rozpoczynającego się projektu
  • Przyjazną atmosferę pracy :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy