Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca – Handlowiec

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FH TRADE Sp. z o. o., obecna na rynku warzywnym od 2001roku.
    Do głównych przedmiotów działalności firmy zaliczyć można handel hurtowy i detaliczny warzyw, w szczególności cebuli świeżej i mrożonej, oraz działalność doradcza – consultingowa w zakresie uprawy i produkcji (obierania) cebuli, wdrażania i prowadzenia systemów jakościowych BRC oraz HACCP.
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • koordynowanie dostaw (zakup/sprzedaż) oraz wymiennie z logistykiem organizowanie transportu
    • współpraca z klientami
    • monitorowanie rynku
    • pozyskiwanie nowych rynków skupu i zbytu
    • kontrola i nadzór planu sprzedaży
    • prowadzenie i analiza raportów sprzedaży
    • zarządzanie zapasami
    • ustalanie planu dostaw w działalności logistycznej (np. obrót opakowaniami zwrotnymi i innymi)
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w kraju i za granicą

    Wymagania

    • znajomość branży owocowo-warzywnej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza i doświadczenie z zakresu handlu art. rolno-spożywczymi
    • preferowane wykształcenie wyższe (magister) -kierunkowe- handel / logistyka
    • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • otwartość, komunikatywność
    • znajomość środowiska Windows
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej Firmie z siedzibą w Poznaniu
    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • szansę rozwoju i szkoleń
    • docelowo atrakcyjne wynagrodzenie
    • samodzielne stanowisko
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.