Oferta pracy

Doradca klienta – Pracownik Salonu Komputerowego

AMSO s.c.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nie możesz żyć bez kontaktu z ludźmi? Brian Tracy to dla Ciebie więcej niż ojciec? Dysk na SSD wymieniłeś nawet w swoim kręgosłupie? Ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie!

Zadania:

• Sprzedaż (lokalna, telefoniczna, e-mailowa) produktów IT

• Obsługa klienta, fachowe doradztwo

• Przygotowanie produktu do sprzedaży

• Dbanie o porządek w salonie

• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

• Realizacji strategii sprzedażowej firmy, w tym realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Wysoce rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z IT

  • Łatwość utrzymywania relacji

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie, kreatywność

  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów

To oferujemy

  • Stabilne wynagrodzenie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym

  • Zatrudnienie na pełen etat na postawie umowy o pracę

  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwo w programach szkoleniowych

  • Pracę w głównej siedzibie firmy, z szerokimi możliwościami awansu zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta Multisport

AMSO s.c.

Firma AMSO to lider sprzedaży sprzętu poleasingowego w Polsce z zakresu IT. Zajmujemy się wyposażaniem przedsiębiorstw w produkty klasy premium. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Równocześnie z salonami prowadzimy obszerne projekty związane ze sprzedażą e-commerce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy