Oferta pracy

Sprzedawca - Handlowiec w Hurtowni Elektrycznej

PHU EL-DABEX Artur DąbekO firmie

2 600‐4 500 zł brutto / mies.
  • Lipowa 25
    Kórnik, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PHU EL-DABEX Artur Dąbek

Lipowa 25

Kórnik

         Jesteśmy rodzinną firmą, która od 8 lat sprzedaje artykuły elektrotechniczne na terenie Kórnika i okolic. Na zajmowanym stanowisku pracy, najwyżej cenione są osoby zaradne, z odpowiednio wysoką wiedzą i umiejętnościami, czerpiące satysfakcję ze swej pracy.

Zapraszamy Ciebie do miejsca pracy, gdzie:

  • Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem, czy doświadczonym ekspertem możesz uzyskać nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które mogą realnie przyczynić się do rozwoju Twojej kariery zawodowej.
  • Będziesz traktowany z należytym szacunkiem, niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy.
  • Szukając nowych wyzwań, ułatwimy Ci wykorzystanie Twojego potencjału i pomysłów. W związku z rozwojem firmy i zmianą siedziby poszukujemy ambitnych i zaangażowanych Pracowników

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i bezpośrednia obsługa klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych i wycen dla klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Rozwijanie sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Podstawowe wsparcie techniczne dla instalatorów (doradztwo, wycena, zamiana)
  • Przyjmowanie/wydawanie towaru
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • Dbanie o ekspozycję

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane elektrotechniczne)
  • Znajomość branży elektrycznej
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów i chętne dzielenie się wiedzą
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Pracowitość
  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  • Prawo jazdy kat.B
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności zarządzaniem sobą w czasie pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przejrzyste zasady wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności
  • Możliwość wprowadzania nowinek technicznych i dokształcania klientów
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole
  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę;
  • Kawę i herbatę – bez ograniczeń : )
  • Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy