Sprzedawca - Handlowiec w sklepie komputerowym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMSO s.c.

    W związku z rozwojem firmy zajmującej się sprzedażą komputerów, laptopów oraz innych urządzeń IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymiar pracy: Pełny etat/umowa o pracę

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż w sklepie urządzeń IT
    • Kompleksowa obsługa Klienta w salonie stacjonarnym
    • Realizacja strategii sprzedażowej firmy
    • Dbanie o aktualność strony internetowej oraz konta allegro
    • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
    • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT
    • Wysoka kultura osobista
    • Zaangażowanie, kreatywność
    • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym
    • Po okresie próbnym dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników pracy
    • Pracę od samego początku w oddziale firmy - z możliwością jego rozwijania z perspektywą awansu
    • Możliwości doskonalenia kwalifikacji
    • Karta Benefit, opieka zdrowotna, zniżki pracownicze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883,”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.