Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca i doradca klienta

  • Rzeszów, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Stalowa Wola, podkarpackie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salon Łazienek Technika Grzewcza

    Firma Andbud zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości artykułów wyposażenia łazienek.

    Do salonu w Tarnobrzegu, Rzeszowie i Lublinie poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin

    Opis stanowiska:

    praca w salonie wyposażenia łazienek.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Komunikatywności
    • Doświadczenia w sprzedaży
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Samodzielności w działaniu i wykazywaniu własnej inicjatywy
    • Dyspozycyjności i zaangażowania
    • Umiejętności pracy w grupie

    Oferujemy:

    • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku
    • Możliwość rozwoju w młodym zespole

    Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.