Sprzedawca internetowy Volkswagen

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Sarni Stok 1, 43-300 Bielsko-Biała, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

    Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

    Dla jednej z Autoryzowanych Stacji Obsługi, Volkswagen Auto-Gazda, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    nr ref. SIVW/BIELSKOBIAŁA/08.2019

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Aktywnym pozyskiwaniu klientów z wykorzystaniem mediów internetowych;
    • Obsłudze sprzedażowej i posprzedażowej klientów pozyskanych z zewnętrznych źródeł – Internet, akcje marketingowe, leady;
    • Finalizacji transakcji handlowych przez Internet;
    • Tworzeniu i publikowaniu ogłoszeń sprzedażowych na portalach internetowych (OTOMOTO i inne portale sprzedażowe);
    • Redagowaniu treści i prostej graficznej obróbce layoutu ogłoszeń;
    • Obsłudze portalu dealerskiego;
    • Wykonywaniu zdjęć samochodów, realizacji krótkich filmów promujących produkt / salon;
    • Szybkiej odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów kierowanych za pośrednictwem kanałów internetowych (również odpowiadanie na maile i telefony potencjalnych klientów);
    • Raportowaniu sprzedaży z kanałów zewnętrznych;
    • Systematycznych działaniach w Social Media (Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube itp.) – pisaniu i umieszczaniu postów, tworzeniu contentu – tekstów, krótkich artykułów związanych ze sprzedażą / branżą motoryzacyjną;
    • Udziale w inicjatywach marketingowych związanych ze sprzedażą.

    Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

    • Doświadczeniem w sprzedaży internetowej / obsłudze klienta / Call Center;
    • Doświadczeniem w obszarze marketingu, social marketingu, digital marketingu (mile widziane);
    • Pasją/ wiedzą z branży motoryzacyjnej;
    • Motywacją do pracy;
    • Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
    • Orientacją na wynik i inicjatywą w działaniu;
    • Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
    • Wysoką kulturą osobistą;
    • Wytrwałością, systematycznością;
    • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
    • Posiadają prawo jazdy kat. B.

    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

    • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
    • Szkolenia firmowe i z ramienia importera, w tym szkolenia certyfikujące;
    • Stabilne zatrudnienie;
    • Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
    • Kartę Multisport.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego)
    z nr ref. SIVW/BIELSKOBIAŁA/08.2019 poprzez przycisk

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”

    Rekrutację na rzecz firmy P.H.U. Auto-Gazda Michał Gazda prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie P.H.U. Auto-Gazda Michał Gazda. Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.