Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca - Inżynier Serwisowy Sprzętu Medycznego

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Media-MED Sp. z o.o.

    Media-MED Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży medycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu renomowanych firm oferujących rozwiązania dla endoskopii, bloku operacyjnego, sterylizacji oraz bogatą ofertę najwyższej klasy sprzętu medycznego. Poszukujemy doświadczonych Kandydatów, osób z inicjatywą, dużą energią
    w działaniu umiejących połączyć sprzedaż oraz późniejszą opiekę serwisową urządzeń medycznych
    na stanowisko:

    Region: kujawsko-pomorskie
    Numer referencyjny: MM S/ISSM-N - Gdańsk

    Region Północ (warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie)
    - Nr ref. MM S/ISSM-N - Gdańsk
    Region Centrum (podlaskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie , lubuskie, lubelskie)
    - Nr ref. MM S/ISSM-C - Warszawa
    Region Południe (podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie)
    - Nr ref. MM S/ISSM-S - Kraków

    Specyfika pracy wymaga połączenia umiejętności z wielu branż: sprzedaż, elektronika, mechanika precyzyjna. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż, instalację i rozruch urządzeń instalowanych w placówkach służby zdrowia oraz ich kompleksowy serwis gwarancyjny
    i pogwarancyjny. Do zadań należeć będzie diagnozowanie usterek i awarii urządzeń medycznych, realizacja zleceń serwisowych, raportowanie przebiegu zleceń.

    Kluczowe zadania:

    • Samodzielne identyfikowanie możliwości sprzedaży, aktywne zdobywanie nowych klientów
      i realizacja sprzedaży do obecnych klientów oraz wsparcie techniczne Przedstawicieli Handlowych,
    • Wsparcie oraz doradztwo techniczne oraz prezentacja produktów w placówkach służby zdrowia,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i serwisowych,
    • Uczestnictwo w zjazdach i szkoleniach,
    • Instalacja sprzętu medycznego na podległym terytorium,
    • Szkolenie personelu w zakresie obsługi sprzętu medycznego,
    • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych - wykonywanie przeglądów
      i konserwacji,
    • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z działami serwisowymi użytkowników oraz producentów,
    • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji,
    • Kontrola stanu magazynu części zamiennych,
    • Regularne raportowanie.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Praktycznej znajomości Prawa Zamówień Publicznych i specyfiki sprzedaży,
    • Wykształcenia wyższego technicznego, elektronicznego, technika medyczna, inżynieria
      biomedyczna, itp.,
    • Znajomości aparatury medycznej,
    • Doświadczenia w sprzedaży, instalacji oraz naprawach sprzętu medycznego,
    • Doświadczenia w obsłudze serwisowej sprzętu medycznego,
    • Doświadczenia w obsłudze specjalistycznych urządzeń pomiarowych,
    • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
    • Uprawnienia SEP do 1kV – będą dodatkowym atutem,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomości systemu Windows, MS Office, MS Outlook,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (kontakt z producentem sprzętu),
    • Zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych, nastawienie na realizację celów,
    • Samodzielności w działaniu, systematyczności oraz doskonałej organizacji pracy,
    • Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

    Firma oferuje:

    • Interesującą, samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę w wysoko specjalistycznej branży medycznej,
    • Program wdrożeniowy, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
    • Możliwość sprzedaży wysokiej klasy produktów medycznych oraz nowatorskich rozwiązań dających szansę na szybki rozwój rynku i wzrost wolumenu sprzedaży,
    • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy zależny od wyników,
    • Podnoszące kwalifikacje i rozwój zawodowy szkolenia specjalistyczne w kraju i za granicą,
    • Profesjonalne serwisowe narzędzia pracy, samochód służbowy, komputer, telefon,
    • Nagrody za zaangażowanie, przedsiębiorczość i współpracę z współpracownikami,
    • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie,
    • Możliwość awansu zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą funkcji APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".