Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca

  • Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Kobierzyce (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Interesuje Ciebie praca w handlu? Doskonale!
    CARRY Sp. z o.o.
    to marka polska, w branży odzieżowej od 18 lat.
    Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.
    Weź udział w rekrutacji na stanowisko:
    Sprzedawca
    Miejsce pracy: Jelenia Góra, Kłodzko, Lubin, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Kobierzyce k/Wrocławia

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • ukończonej szkoły (minimum średniej)
    • znajomości obsługi komputera
    • chęci do pracy i zaangażowania
    • dyspozycyjności i gotowości do pracy systemie równoważnym
    • mile widziane doświadczenie w handlu

    Jakie będziesz miał zadania?

    • czynna sprzedaż i obsługa klienta
    • dbanie o porządek w salonie
    • praca z towarem
    • obsługa kasy fiskalnej

    Co możemy Tobie zaoferować?

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość awansu w strukturze firmy
    • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności
    • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
    • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu
    • (osobom z ograniczoną dyspozycyjnością oferujemy prace dorywcze w ramach zlecenia)

    Spodobała się Tobie oferta? Nie czekaj, aplikuj do nas!
    Dopisz tylko w tytule MIASTO, w którym chcesz pracować :)

    Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Carry Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)”.