Oferta pracy

Sprzedawca (k/m)

VAN GRAAF GmbH Sp.k.O firmie

  • Pleszewska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

VAN GRAAF GmbH Sp.k.

Pleszewska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Jako ekspert doradzasz w zakresie doboru odpowiedniej stylizacji oraz odpowiadasz za prawidłowy przebieg transakcji kasowych.

Nasze wymagania

  • pasjonujesz się modą i chciał(a)byś profesjonalnie obsługiwać klientów Domu Mody

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, preferowane w branży tekstylnej

  • możesz się pochwalić kreatywnością oraz wyczuciem stylu, tak aby promować nasze marki

  • umiesz zadbać o optymalną ekspozycję towarów na sali sprzedaży

  • lubisz pracować w zespole oraz cenisz miłą i rodzinną atmosferę, która u nas panuje.

To oferujemy

  • pakiet szkoleń

  • rozwój zawodowy

  • work-life-balance (elastyczny grafik, karta MULTISPORT)

  • indywidualną prowizję od sprzedaży

  • strój służbowy

  • dogodną lokalizację miejsca pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

Moda & Styl, 800 zaangażowanych pracowników, 16 nowoczesnych Domów Mody w 5 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

1/2, 3/4 lub pełny etat, umowa o pracę na czas określony, elastyczny grafik