Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

Cukiernia Sowa Sp. J.O firmie

Cukiernia Sowa Sp. J.

Księdza Józefa Schulza 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • praca przy sprzedaży wyrobów piekarniczych

Nasze wymagania

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie w pracy w obsłudze klienta w branży gastronomicznej.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • pakiet szkoleń wdrażających

  • atrakcyjne imprezy firmowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Cukiernia Sowa Sp. J. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym i gastronomicznym. W naszym zakładzie produkcyjnym oraz w ponad 20 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Przewiń do profilu firmy