Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

BASE JOANNA MIELCAREK

2125 brutto / mies.
  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • Sprzedaż produktów i usług Shell

  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

  • Prace porządkowe

  • Obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

  • Osiąganie celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Życzliwego podejścia do współpracowników i klientów

  • Zaangażowania i motywacji do pracy

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

  • Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)

  • Atrakcyjny system szkoleń

  • Zniżkę na paliwa

  • Zniżkę na produkty Shell

  • Atrakcyjny system premii i nagród

  • Nie masz doświadczenia? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy!

O nas

Stacja Paliw Shell szuka pracowników na stanowiska Sprzedawcy oraz Doradcy Paliwowego. Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.