Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Kasjer

GDAŃSKIE SKŁADY DRZEWNE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bezpośrednia klientów w składzie handlowym
  • utrzymywanie kontaktów z klientami /telefony, e-maile/
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych do etapu sprzedaży
  • obsługa dokumentowa i kasowa transakcji
  • bieżące monitorowanie potrzeb klientów, podtrzymywanie dobrych relacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży drewna i materiałów drzewnych /płyty, sklejki/
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i obsłudze programów FK i sprzedażowych
  • predyspozycje sprzedażowe, umiejętności komunikacji, nastawienie na klienta, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie do pracy, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • czytelny system premiowy

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Sprzedawca - Kasjer, Gdańsk