Logo Pracuj.pl

Sprzedawca - Kasjer

MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    6-14, 14-22
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K.

Górczyńska 23

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta,
  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,
  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • komunikatywny język polski,
  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym (6-22) oraz w wybrane weekendy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęci do nauki.

Mile widziane

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej.

To oferujemy

  • możliwość wyboru między umową o pracę a umową zlecenia,
  • szanse na rozwój i awans w strukturze firmy,
  • rabatową kartę zakupową oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Aktualne oferty pracodawcy
OH29

Sprzedawca - Kasjer, Górczyńska 23, Gorzów Wielkopolski