Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K.

  • Górczyńska 23, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6-14, 14-22
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Górczyńska 23

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta,

  • uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu,

  • dbanie o czystość i porządek w sklepie.

Nasze wymagania

  • motywacja do pracy i zaangażowanie,

  • komunikatywny język polski,

  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym (6-22) oraz w wybrane weekendy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęci do nauki.

Mile widziane

  • posiadanie książeczki sanepidowskiej.

To oferujemy

  • możliwość wyboru między umową o pracę a umową zlecenia,

  • szanse na rozwój i awans w strukturze firmy,

  • rabatową kartę zakupową oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

Przewiń do profilu firmy