Oferta pracy

Sprzedawca/Kasjer

KAUFLAND

  • Młyńska 9, Kołobrzeg
    Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

KAUFLAND

Młyńska 9

Kołobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży

  • dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie

Nasze wymagania

  • znajomość podstawowych zasad obsługi klienta

  • energiczna i przyjazna osobowość

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętność pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Przewiń do profilu firmy