Oferta pracy

Sprzedawca - Kasjer - Magazynier

F.H.U.P. BLACHTEX KRZYSZTOF RAKO firmie

3 060‐4 000 zł brutto / mies.
  • Stobierna (pow. rzeszowski), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma BLACHTEX jest czołowym dystrybutorem wyrobów stalowych w 2 gatunku na Podkarpaciu.

Specjalizujemy się w sprzedaży blach trapezowych, płaskich, blachodachówek w 2 gatunku.

W ofercie posiadamy również wszystkie akcesoria związane z pokryciami dachowymi: wkręty, rynny, membrany, folie, taśmy itp. Zajmujemy się również produkcja obróbek blacharskich i parapetów stalowych zewnętrznych, oraz sprzedażą stalowych sztachet ogrodzeniowych w 1 i 2 gatunku.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, otwieramy nowy oddział w miejscowości Stobierna.

Do obowiązków należą m.in:

Obsługa klienta detalicznego, doradztwo w doborze odpowiedniego asortymentu dla klienta, sporządzanie zamówień, załadunek towaru, obsługa systemów kasowych, obsługa wewnętrznego systemu do zarządzania sprzedażą oraz produkcją, współpraca z pozostałymi oddziałami firmy.

Wybranej osobie chcemy powierzyć następujące zadania:

  • Obsługa klienta detalicznego
  • Obsługa systemów kasowo-magazynowych
  • Załadunek towarów,
  • Obsługa systemów magazynowych,
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy w zakresie realizacji zamówień,
  • Przygotowywanie zamówień wywozowych,
  • Przygotowywanie zamówień do odbioru osobistego.

Szkolenie ze względu na dużą różnorodność towarów oraz ciągłe zmiany asortymentu jest bardzo długie i wymaga zaangażowania ze strony pracownika. Przeznaczamy sporo czasu na szkolenie pracownika i w związku z tym bardzo prosimy o składanie CV tylko przez osoby gotowe na taką pracę (nie jest to praca dorywcza).

Jeżeli jesteś na to gotowy zapraszamy!!!

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Predyspozycje do pracy pod presją czasu,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Otwartość i dyspozycyjność,
  • Gotowość do intensywnej nauki,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Chęci do dalszego rozwoju w naszej firmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałą i stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat,
  • Zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie, która jest jednym z największych dystrybutorów stali w 2 gatunku na Podkarpaciu.
  • Realny wpływ na wprowadzanie zmian i kształtowanie organizacji,
  • Przyjazna atmosfera i warunki pracy.
  • Wynagrodzenie: 2400zł netto + po 3 miesiącach szkolenia/okresu próbnego
  • Premia sprzedażowa.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy