Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

VOLCANO

  • Modlniczka 32, Modlniczka (pow. krakowski)
    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

VOLCANO

32

Modlniczka (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalną obsługę klienta

  • obsługę kasy fiskalnej

  • przyjęcia i wysyłki towaru

  • utrzymanie porządku na sali sprzedaży i magazynie

  • prace z towarem zgodnie z wytycznymi VM

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności

  • entuzjazmu i chęci do pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 80 - 120h/miesiąc

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • elastyczny grafik

  • zniżki na zakupy

  • strój służbowy

  • możliwość dojazdów do pracy bezpłatnymi autobusami Factory

O nas

Niezmiennie od wielu lat, skupiamy się na rozwoju naszych marek odzieżowych, dedykowanych kobietom i mężczyznom, dla których liczy się jakość i komfort noszenia. Marka casualowa Volcano projektowana jest w jakości, pozwalającej się cieszyć ubraniami na dłużej. Patrol w swych kolekcjach jeansowych stawia na klasykę i perfekcyjny krój. Koncentrujemy się na zdobywaniu zaufania nowych klientów oraz zwiększaniu satysfakcji tych dotychczasowych.