Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sprzedawca-Kasjer

  • Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż mebli w salonie;
    • obsługa klienta;
    • profesjonalne doradztwo produktowe;
    • składanie zamówień poprzez system wewnętrzny;
    • utrzymywanie porządku w miejscu pracy;
    • dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek zarówno sklepu jak i pracodawcy;
    • kwestie logistyczne związane z funkcjonowaniem salonu;
    Wymagania:
    • doświadczenie w obsłudze klienta;
    • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala;
    • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne;
    • otwarta i przyjazna postawa;
    • obsługa komputera;
    • gotowość do zdobywania i poszerzanie wiedzy nt. sprzedawanych produktów;
    • duża odpowiedzialność i samodzielność;
    • wykształcenie średnie (mile widziane)

    Oferujemy:

    • profesjonalne szkolenie produktowe;
    • szkolenie z zakresu systemu do obsługi zamówień;
    • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj.