Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca – Kasjer NA ZAŚ

Toys "R" US Poland Sp.z o.o.

Francuska 6

Wrocław

Toys”R”Us to najbogatsza oferta produktów branży dziecięcej i niemowlęcej. Proponujemy kompleksowy, innowacyjny i zgodny z najnowszymi trendami, asortyment zabawek, artykułów niemowlęcych, sportowych i elektronicznych. Obecnie mamy 16 sklepów stacjonarnych na terenie Polski oraz budujemy zupełnie nowy sklep internetowy.

Podstawą sukcesu jest wizja, pasja i zaangażowanie, a przede wszystkim – ludzie…

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca – Kasjer
(kobiet / mężczyzn)
umowa zlecenie
(3/4 etatu lub pełny etat)
miejsce pracy:  Toys"R"Us – Wrocław
C.H. Auchan, ul. Francuska 6
REF.: 1206/09/19

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, szukamy osób do dłuższej współpracy;
  • Szkolenia stanowiskowe oraz produktowe (zabawki i akcesoria dla dzieci);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta oraz pracy z produktami branży dziecięcej;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
  • Pracę w dobrej atmosferze i dynamicznym zespole nastawionym na relacje.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów i doradztwo w sprzedaży według standardów firmy;
  • Rozpakowywanie dostaw i odpowiednia ekspozycja towaru według strategii merchandisingu;
  • Obsługa kasy fiskalnej.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności (osoby niestudiujące lub studiujące w trybie zaocznym);
  • Możliwości dłuższej współpracy;
  • Uśmiechu, śmiałości i komunikatywności w kontaktach międzyludzkich;
  • Kultury osobistej;
  • Dynamiki i energii w działaniu;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej informacji:

"Zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne