Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

TOTKOM.COM Jacek Jacheć

6001 000 brutto / mies.
  • Raciborska 54, Nowa Cerekwia
    Nowa Cerekwia, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 7:00-14:30, 14:30-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Raciborska 54

Nowa Cerekwia

Twój zakres obowiązków

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

  • przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

  • dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

  • odbieranie dostaw z towarami (dbanie o właściwą gospodarkę towarową)

  • obsługa kasy fiskalnej (chęć przyuczenia)

  • dbanie o czystość, porządek lokalu i dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

  • energicznej i przyjaznej osobowości

  • punktualności, uczciwości

  • sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

  • umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana książeczka sanepidu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie wypłacane w terminie

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • miłą atmosferę w pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

    O nas

    Sklep Lewiatan - praca w soboty (zapewnione) oraz możliwość pracy w inne wybrane dni.