Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca - Kasjer

HANDEL USŁUGI ARKADIUSZ GŁOWACKI

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami,

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów,

  • Obsługa stanowiska kasowego,

  • Przyjmowanie dostaw i wykładnie towaru,

  • Zapewnienie porządku i jakości w sklepie.

Nasze wymagania

  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,

  • Cenimy rzetelność, uczciwość, szczerość i zaangażowanie,

  • Cenimy ludzi zmotywowanych i chętnych do pracy w systemie zmianowym,

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie Twoje doświadczenie w pracy w sklepie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system motywacyjny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stałą pracę

  • Możliwość rozwoju i awansu (rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowiska)

  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie od pierwszych dni pracy

  • Dostęp do platformy rozwojowej „Uniwersytet Przedsiębiorczości” dostępny 24 h na dobę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Sklepy Lubi i Mazurek, tworzą od ponad 19 lat lokalną sieć sklepów spożywczych na terenie Olsztyna. Do podstaw naszych działań należy dobór produktów najwyższej jakości oraz zapewnienie usługi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest rozwój, a jest on możliwy dzięki zaangażowaniu naszych zespołów na poszczególnych sklepach. Dlatego też przykładamy uwagę do podnoszenia kwalifikacji oraz komfortu pracy naszym Pracownikom poprzez zapewnienie stabilnego miejsca pracy i dobrej atmosfery w pracy. Zapraszamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie!

Przewiń do profilu firmy