Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sprzedawca – Kasjer

DELFIN Sp. z o.o. Sp.K.

umowa o pracę
3 0104 000 brutto / mies.
umowa zlecenie
19,7022 brutto / mies.
  • Osiek (pow. oświęcimski)

    Osiek (pow. oświęcimski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta i kasy fiskalnej

  • dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Nasze wymagania

Mile widziane

  • ukończone 18 lat (warunek konieczny)

  • doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym

  • aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia

  • osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

  • elastyczność do pracy na każdym dziale, w systemie dwuzmianowym i w weekendy (sobota i niedziela)

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie na czas przyuczenia

  • umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)

  • stawka podstawowa 3010zł brutto + premie uznaniowe do 900zł brutto

  • wsparcie przez opiekuna na każdym etapie zatrudnienia

  • upominki świąteczne

  • paczki okolicznościowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

Jeśli jesteś zainteresowana/y- wyślij sms o pod numer: 608 101 718 - o treści: PRACOWNIK.- Oddzwonimy do Ciebie.

Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami to od razu prześlij swoje cv jako załącznik.

Tworzymy zgrany zespół w różnym wieku, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem: Lider HR 2022.

Stawiamy na budowanie relacji i najlepszą obsługę klienta w okolicy.

Przewiń do profilu firmy